KONST / Litografier / Färglitografi 6252273
nr 625 2273
Färglitografi
signerad Berck, VII/XV, komposition, 32x44
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 februari 2010
kl 17:49:48
150 kr
200 kr
400 kr
300 kr
400 kr